ZAREZERWUJ NA MOMENT.PL

ZADZWOŃ DO SALONU

Więcej…

O HoliBeauty

Moja misja…

My – ludzie XXI wieku – żyjemy w czasach prawie nieograniczonego dostępu do informacji, wysoko rozwiniętych technologii i wyspecjalizowanej medycyny. Pojęcie „nowość”, „know-how” stało się dla nas wartością pożądaną, synonimem bycia na topie, korzystania z najlepszych produktów i usług, dostępnych na rynku. Jednak w tym dążeniu do ciągłego udoskonalania, zawężenia spectrum działania ryzykujemy zgubić z pola widzenia całościowy obraz czym jest człowiek i jego nierozerwalny związek z naturą.

Wszystkie starożytne cywilizacje postrzegały zdrowie człowieka jako symbiozę zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Zarówno kraje Dalekiego Wschodu, jak i innych części świata honorowały moc fitoterapii, aromaterapii, terapii manualnych i duchowych. W Japonii, na przykład, piękno jest oznaką dobrego stanu zdrowia na wszystkich trzech poziomach.

Jeszcze nawet kilka stuleci wstecz, przed gwałtownym rozwojem nauk chemicznych i medycyny konwencjonalnej, opartej na wyodrębnianiu pierwiastków i tworzeniu nowych w warunkach laboratoryjnych także w Europie człowiek był traktowany jako wielowymiarowy złożony system naczyń połączonych.

Na terenach z żyzną glebą i sprzyjającym klimatem przodowały terapie oparte na ziołolecznictwie. Tereny skaliste niejako zmuszały terapeutów do poszukiwania sił uzdrawiających w samym człowieku, dzięki czemu powstały systemy leczenie przez dotyk. Głęboko uduchowione kultury, badające działanie sił niematerialnych, tzw. energii w ciele człowieka wytworzyły dodatkowo naukę o energetycznym zdrowiu człowieka. Ale wszystkie wymienione podejścia terapeutyczne łączy holistyczne postrzeganie dobrostanu człowieka, głęboki szacunek do natury, poszukiwanie uzdrawiających mocy w ludzkim ciele,  psychice i balansie energetycznym.

Bazując na doświadczeniach minionych wieków, starożytnej wiedzy alchemicznej, sile natury, roślin leczniczych i aromaterapii, tworzę proste zabiegi, które wydobywają wewnętrzne piękno człowieka, niezależne od wieku.

W HoliBeauty zadbam o Twój…

Relaks
Równowaga
Odnowa
Samopoczucie

Kosmetyki

Świadectwem dążenia do kontaktu z naturą i prostoty jest powrót oleju na rynek kosmetyczny. Ten starożytny, choć wyjątkowo prosty produkt wciąż zaskakuje wieloma dobroczynnymi właściwościami.

Kosmetyki na których pracuję są wyjątkowe, szlachetne i jedyne w swoim rodzaju. Głęboko działają, odżywiając skórę i dostarczając doskonałego samopoczucia i równowagi duchowej.
Marki kosmetyków budujących ofertę studio HoliBeauty dostarczają eliksirów piękna na bazie najczystszych i najwyższej jakości olejków eterycznych oraz olejów tłoczonych na zimno, rygorystycznie kontrolowanych i spełniających najwyższe standardy jakości.

Dodatkowo, wszystkie ręcznie robione w studio kosmetyki wykonane są z miłością, tak, aby zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Tworzone są one w przyjaźni ze środowiskiem, dlatego wszystkie procesy produkcyjne respektują przyrodę i matkę ziemię.